Vasaras atrakcijas – vēl tikai šonedēļ

Rudens mūs šogad ir pārsteidzis īpaši ātri. Bet, neraugoties uz to, neļaujamies rudens skumjām un turpinām strādāt. Acīgākie jau būs pamanījuši, ka pagājušās nedēļas sākumā no atrakciju piedāvājuma tika “izņemtas” piepūšamās atrakcijas. Pamazām turpinām pielāgoties rudens / ziemas sezonai, tāpēc aicinām arī Tevi šosezon vēl pēdējās dienas izmantot vasaras atrakcijas – karuseli “Virpulis” un batutu ar gumijām “Bandžo”. Minētās atrakcijas darbosies vēl tikai līdz pirmdienai, 27.09.2021. (ieskaitot).

Aicinām izmantot skaisto atvasaru un izmēģināt arī citas atrakcijas, piemēram, “Laiviņas” un “Pīļu dīķis“. Arī šīs ir vasaras sezonas atrakcijas, bet tās darbu turpinās arī pēc 27.septembra – vēl tik ilgi, cik to atļaus laika apstākļi.

Pārējās atrakcijas, tajā skaitā, dažādi karuseļi, batuti, velokarti, balvu atrakcijas u.c., turpinās strādāt arī pēc 27.septembra, lielākā daļa no tām – visa gada garumā. Aktuālajam atrakciju piedāvājumam, cenām un atlaidēm vari sekot līdzi sadaļā “Cenas“.

Lai atrakciju apmeklējums būtu vēl patīkamāks, atgādinām, ka līdz pat mēneša beigām, 30.09.2021., spēkā ir arī akcija “Pagarini vasaru” – 25% atlaide dienas biļetei no pilnās cenas.

Ceram uz garu un skaistu atvasaru un tiekamies Lidolandē!