Rudens atrakciju parkā Lidolande

Lai gan iestājies astronomiskais un meteoroloģiskais rudens, darbs atrakciju parkā Lidolande turpinās.

Šobrīd atrakciju parkā savus apmeklētājus joprojām gaida plašs karuseļu klāsts, batuti, velokarti, balvu atrakcijas, mašīnītes, poniju (jeb poniciklu) dārzs, tornis, autodroms, baseins ar laiviņām un citas atrakcijas.

Īpaši vēlamies izcelt divus karuseļus, kas ir tikko atjaunoti – karuselis “Zirdziņi” un “Mazais panorāmas rats“. Abu atrakciju noformējums ir pielāgots kopējam atrakciju parka stilam. Karuseli “Zirdziņi” rotā ar roku zīmētas dažādas zināmas Latvijas ainavas un objekti, piemēram, Rundāles pils, Ventas rumba, Milda un citi. Savukārt “Mazais panoramas rats” ieguvis jaunu, tumšsarkanu toni, kā arī lielu atrakciju parka Lidolande logo.

Rudens sezonā piedāvājam arī īpašu akciju – 3 atrakciju apmeklējumu par tikai 6.00 eiro.

Akcijas noteikumi:

  • Piedāvājums ir spēkā tikai darba dienās;
  • Akcijas biļete (aproce) ir paredzēta vienai personai un tai jābūt apliktai ap roku personai, kas to izmanto;
  • Ar akcijas biļeti iespējams apmeklēt jebkuras 3 atrakciju parka atrakcijas, izņemot balvu atrakcijas un atrakciju automātus;
  • Iegādātā akcijas biļete ir derīga tajā dienā, kad tā ir nopirkta;
  • Akcija nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm.

Savukārt dienas biļete atrakciju apmeklējumam maksā tikai 13.00 eiro. Ar dienas biļeti iespējams apmeklēt jebkuras atrakciju parka atrakcijas (izņemot balvu atrakcijas un atrakciju automātus) neierobežotu reižu skaitu visas dienas garumā. Viena dienas biļete paredzēta vienai personai.

Pašā LIDO atpūtas centrā joprojām darbojas gan muzikālās strūklakas, gan gaismas objekts “LIDO zieds”. Abus iesakām apmeklēt vakara stundās, jo tieši tumsā gan strūklakas, gan “LIDO zieds” izskatās īpaši krāšņi.

Atrakciju parka rudens darba laiks:

  • darba dienās – 13:00-20:00*,
  • brīvdienās un svētku dienās – 11:00-21:00*.

* Aicinām ņemt vērā, ka sliktos laika apstākļos atsevišķas atrakcijas vai pat viss atrakciju parks var būt slēgti vai darba laiks var mainīties.