Oktobra akcija 2021

Hei, hei! Neļauj rudenim sabojāt savu garastāvokli! Atrakciju parks Lidolande turpina darbu arī rudenī un šobrīd piedāvā oktobra akciju. Nē, divas akcijas!

  1. Līdz pat oktobra beigām dienas biļete pieejama par īpašu cenu – ar 25% atlaidi. Akcija ir spēka no 18.10. līdz 31.10.2021. Tāpat ka līdz šim, dienas biļete ir nepieciešama tikai tām personām, kas izmanto atrakcijas. Pati atrakciju parka teritorija ir pieejama arī bez dienas vai atrakciju biļetēm.
  2. 1 ķirbis = 1 atrakcija jeb mainām ķirbi pret atrakcijas apmeklējumu. T.i., līdz 31.10.2021. Tu mums atnes jebkāda izmēra ķirbi, savukārt mēs Tev uzdāvinām ielūgumu uz Lidolandes atrakciju. 1 persona var apmainīt ne vairāk kā 3 ķirbjus. Atrakciju ielūgums būs derīgs 1 mēnesi, un to varēs izmantot jebkurā atrakciju parka atrakcijā, izņemot balvu atrakcijas un atrakciju automātus.

Akcijas un atlaides nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm.

Reklāmas baneris oktobra akcijai 2021

Oktobra akcija 2021

Oktobris ir arī pēdējā iespēja apmeklēt atrakciju “Laiviņas” un “Pīļu dīķis”. Abas atrakcijas no novembra dosies ziemas brīvdienās, lai apmeklētājus priecētu atkal nākamajā gadā.

Aicinām ņemt vērā, ka no 2021. gada 11. oktobra atrakciju parks Lidolande strādā drošajā režīmā atbilstoši MK noteikumiem. Atrakcijas iespējams apmeklēt ar derīgu vakcinācijas, izslimošanas vai testēšanas sertifikātu. Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts nav nepieciešams.

Apmeklētājiem no 7 gadu vecuma atrakciju parkā jāizmanto sejas maskas.