Lidolandes atskats uz 2020

Mēs visi jau zinām – pagājušais 2020. gads pārsteidza mūs visus un nebija tāds kā iepriekšējie. Protams, ierobežojumi skāra arī mūs. Iepriekš strādājām visu gadu, piedāvājot katrai sezonai atbilstošas atrakcijas. Bet pagājušajā gadā strādājām tikai gada sākumā līdz marta sākumam un pēc tam vēl tikai no jūlija līdz novembra sākumam – kopa nedaudz vairāk kā 6 mēnešus. Atskatīsimies, kā šis laiks ir pagājis.

Karuseļu atjaunošana

Kā vienu no iespaidīgākajiem pagājušajā gadā paveiktajiem darbiem vēlamies pieminēt karuseļu atjaunošanu. Gan vizuāli, gan tehniski tika atjaunoti karuseļi “Zirdziņi” un “Mazais panorāmas rats“.

Iepriekš karuseļa “Zirdziņi” noformējumā dominēja attēli no dažādiem pasaulē zināmiem apskates objektiem. Bet tagad tos ir nomainījušas Latvijas ainavas un populāru objektu zīmējumi. Jāpiebilst, ka visi zīmējumi radīti ar roku. Nomainītas un atjaunotas arī pašas sēdvietas – zirdziņi.

Savukārt “Mazajam panorāmas ratam” dominējošo zaļo krāsu nomainīja tumši sarkanā, kas labāk iederas parka kopējā noformējumā.

Kopā ar vizuālo noformējumu tika atjaunots arī karuseļu apgaisojums un tehniskā darbība.

Jaunas atrakcijas

Pagājušajā gadā nedaudz papildinājām un nomainījam atrakciju klāstu.

Jau gada sākumā atrakciju klāstu papildināja atrakcijas-automāti “Bokss” un “Basketbols”. Abas atrakcijas atrodamas Hipodroma ēkā un ļauj pārbaudīt savu spēku, precizitāti un ātrumu.

Lai gan piepūšamās atrakcijas sāka strādāt tikai jūlija otrajā pusē, šogad tās bija pavisam jaunas. Piepūšamo atrakciju pilsētā šogad bija iespējams izlēkāties tādās jaunajās atrakcijās kā “Džungļu parks”, “Mazais pirātu kuģis” un “Dino kalns”.

Lidolandes vizuālais noformējums

Pagājušajā gadā lielu uzmanību veltījām parka vizuālajam noformējumam. Tā rezultātā:

  • mūsu teltis ieguva krāšņus zīmējumus atbilstoši atrakcijām, kas tajās izvietotas;
  • karuselis “Sapņu kuģi” ieguva jaunas sētiņas un savu platformu, daļēji tika atjaunots arī karuseļa krāsojums;
  • pie savas platformas tika arī atrakcija “Pīļu dīķis”.

Visi augstāk minētie uzlabojumi kopā veido vienotu parka vizuālo dizainu, bet darbs pie uzlabojumiem turpinās. Ceram, ka jau šogad varēsim atgriezties pie ierastāka darba režīma un piedāvāt saviem apmeklētajiem gan ierastās atrakcijas, gan papildināt to klāstu un turpināt darbu pie uzlabojumiem.

Dalība BaltTour 2020

Šis gads bija īpašs arī ar to, ka pirmo reizi piedalījamies izstādē. Prezentējām sevi izstādes BaltTour 2020 ietvaros, pastāstot par sevi mūsu informatīvajā stendā, kā arī piedāvājot izstādes apmeklētājiem bez maksas izmantot karuseli.

Svētki Lidolandē

Katru gadu lielākiem un mazākiem svētkiem cenšamies atrakciju parkā sagatavot atbilstošas dekorācijas. 2020.gadā kopīgi pavadījām tādus svētkus un atzīmējamās dienas kā Valentīndienu, Masļeņicu, 29.februāri un Visu svēto dienu. Šajās dienās iepriecinājām sevi un mūsu apmeklētājus atbilstoši ar sirsniņu dekorācijām, akcijām un īpašiem piedāvājumiem 29.februāra jubilāriem, grebtiem ķirbjiem un spokainām dekorācijām. Diemžēl populārākie latviešu svētki un svinamās dienas mums pagājušajā gadā izpalika.

Citi novērojumi

Pagājušajā gadā centāmies saviem apmeklētājiem piedāvāt dažādas atlaides un akcijas. Piemēram, visu pagājušo gadu spēkā bija akcija – 3 atrakciju apmeklējums par tikai 6.00€. Iepriekš šī akcija bija speka tikai ziemas sezonā. Tāpat arī dienas biļetei bija samazināta cena un atsevišķos periodos – īpaša atlaide. Ļoti priecājāmies, ka šādi piedāvājumi bija populāri arī mūsu klientu vidū.

Kā jau minējām, pagājušais gads bija citādāks. Tas nāca ar nezināmo un lika mums pielāgoties situācijai, brīžiem strādājot nestandarta apstākļos. Šeit vēlamies vislielāko paldies teikt mūsu darbiniekiem – par izturību, pacietību, apņēmību un labi padarītu darbu. Jūs jau zināt, bez jums tas nebūtu iespējams. 🙂 Un, protams, paldies arī mūsu klientiem – par apmeklējumu, par pozitīvam emocijām un kopā būšanu.

Aicinām ieskatīties zemāk galerijā ar pagājušā gada kadriem!

Un tiekamies šogad! Par to mēs nešaubāmies!