ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS “LIDOLANDĒ”!

Hei, hei! No 28.septembra atrakciju parkā LIDOLANDE atkal spēkā būs īpašais piedāvājums atrakciju
apmeklējumam – 3 atrakciju apmeklējums tikai 6.00€!

Akcijas noteikumi:

  • Piedāvājums ir spēkā tikai darba dienās;
  • Akcijas biļete (aproce) ir paredzēta vienai personai un tai jābūt apliktai ap roku personai, kas to izmanto;
  • Ar akcijas biļeti iespējams apmeklēt jebkuras 3 atrakciju parka atrakcijas, izņemot balvu atrakcijas un atrakciju automātus;
  • Iegādātā akcijas biļete ir derīga tajā dienā, kad tā ir nopirkta;
  • Akcija nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm.
  • Uzņēmums ir tiesīgs jebkurā brīdī pārtraukt akcijas darbību vai mainīt tās noteikumus, iepriekš publicējot informāciju atrakciju parka Lidolande mājas lapā un izvietojot informāciju par aktuālajām cenām un akcijām pie atrakciju parka kases.

Ar atrakciju klāstu un cenām iespējams iepazīties atrakciju parka kasē.

Smaidīgi bērni brauc atrakcijā Vilcieniņš un māj ar rokām

Bērni atrakcijā Vilcieniņš

Atgādinām, ka atrakciju parks Lidolande, kas atrodas atpūtas centra LIDO teritorijā, tika atvērts apmeklētājiem jau 2011.gadā. Atrakciju parks piedāvā plašu atrakciju klāstu visai ģimenei. Atrakciju parks ir atvērts visu gadu, nodrošinot sezonai un laika apstākļiem atbilstošas atrakcijas. Piedāvājumā ir dažādu veidu karuseļi, velokarti, batuti, piepūšamās atrakcijas, tornis, laiviņas, atrakciju automāti (arcade games) un balvu atrakcijas. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties biļeti uz kādu konkrētu atrakciju, dienas biļeti vai īpašo piedāvājumu biļetes akciju ietvaros.

Atrakciju parkā regulāri tiek īstenotas dažādas akcijas, kā arī ir pieejamas pastāvīgās atlaides (piemēram, ar Goda ģimenes 3+, Tallink Club one un Annels drauga kartēm). Lai uzzinātu jaunāko par akcijām, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem, aicinām sekot līdzi informācijai atrakciju parka mājas lapā, sociālajos tīklos un pie atrakciju parka kases.

Atrakciju parka Lidolande darba laiks ir atbilstošs katrai sezonai un atkarīgs arī no laika apstākļiem. Sliktos un nepiemērotos laika apstākļos atsevišķas atrakcijas vai pat viss atrakciju parks var būt slēgti.

Tiekamies atrakcijās!