Februāra akcija 2022

Esam pavadījuši svētku sezonu un sagaidījuši jaunu gadu. Mēs jau nepacietīgi gaidām vasaru un ticu, ka to gaidāt arī jūs. Bet, kamēr gaidām, varam padarīt krāšņāku arī ziemu. Tāpēc visu februāri piedāvājam mūsu klientu iecienīto akciju dienas biļetei un šoreiz arī īpašā piedāvājuma biļetei!

Februāra akcija 2022

Apmeklē atrakciju parku Lidolande un visu mēnesi darba dienās saņem 25% atlaidi dienas biļetei vai īpašajam piedāvājumam.

Atgādinām, ka dienas biļete dod iespēju apmeklēt visas atrakciju parka atrakcijas (izņemot balvu atrakcijas un automātus) vienai personai visas dienas garumā neierobežotu reižu skaitu.

Savukārt īpašā piedāvājuma biļete par īpašu cenu dod iespēju apmeklēt jebkuras trīs atrakciju parka Lidolande atrakcijas (izņemot balvu atrakcijas un automātus).

Abas biļetes ir derīgas tās dienas ietvaros, kad tās ir iegādātas.

Akcijas noteikumi

  • Akcija ir spēkā tikai darba dienās līdz 28.02.2022.*
  • Akcijas atlaide nesummējas ar citām atlaidēm vai akcijām (tajā skaitā, ar sadarbības partneru atlaižu kartēm).

* Atrakciju parks Lidolande ir tiesīgs akciju pagarināt, informējot par to mājas lapā, sociālajos tīklos un atrakciju parkā uz vietas.

Atrakcijas ziemā

Šobrīd atrakciju parks strādā ziemas režīmā, bet apmeklētājiem joprojām ir pieejams visnotaļ plašs atrakciju klāsts.

Atrakciju parkā ziemas sezonā ir šādas atrakcijas:

Uzlabojoties laika apstākļiem, atrakciju klāsts pamazām tiks papildināts. Atrakciju klāsts var mainīties arī atbilstoši spēkā esošajiem ierobežojumiem.

Aicinām ņemt vērā, ka atrakciju parka darbību var ietekmēt laika apstākļi. Sliktos un nepiemērotos laika apstākļos (spēcīgs vējš, stiprs sals, spēcīgi nokrišņi u.tml.) atsevišķas atrakcijas vai pat viss atrakciju parks var nestrādāt vai strādāt saīsinātu darba laiku.

Ja neesi pārliecināts par to, vai parks ir atvērts, droši sazinies ar mums, zvanot pa tālr.Nr. 29442204.

Uzmanību! Atbilstoši spēkā esošajiem ierobežojumiem, atrakciju parki ārpus telpām šobrīd strādā zaļajā režīmā. Personām, kas vēlas izmantot atrakcijas, nepieciešams uzrādīt derīgu vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu. Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts nav nepieciešams. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!