Dienas biļete

Lai uz katru atrakciju nebūtu jāiegādājas atsevišķa biļete, esam parūpējušies par iespēju iegādāties dienas biļeti atrakciju parka apmeklējumam.

Dienas biļete Lidolandes atrakciju apmeklējumam – tikai 25,00 €/pers. *

Dienas biļeti jāiegādājas tikai personai, kas vēlas izmantot atrakcijas. Ja dienas biļeti izmanto bērns, vecākiem nav obligāti jāiegādājas dienas biļeti, ja tie paši nevēlas izmantot atrakcijas. Lielāko daļu atrakciju vecāki varēs apmeklēt kopā ar bērnu bez papildus maksas (ja atrakcija ir paredzēta kopīgam apmeklējumam, piemēram, Autodroms, Laiviņas, Sapņu kuģi, Vilcieniņš). Atsevišķa biļete būs nepieciešama atrakcijām “Velokarti”, “Tornis”, kā arī citām atrakcijām, ja vecāks vēlēsies tās izmantot atsevišķi (aizņemot atsevišķu sēdvietu, laiviņu, auto, batutu u.tml.).

* Dienas biļetes cena var mainīties atkarība no sezonas un piedāvāto atrakciju klāsta.

Aicinām iepazīties ar zemāk esošajiem dienas biļetes iegādes un izmantošanas noteikumiem.

Dienas biļete:

  • ir derīga vienai personai līdz attiecīgā datuma atrakciju parka darba laika beigām;
  • ir spēkā visās Annels atrakcijās, izņemot balvu atrakcijas (piemēram, “Bundžu karali”, “Hipodromu”, “Šautriņas”, “Pīļu dīķi”, „Balvu šautuvi”), “Šautuvi” un automātus (piemēram, “Boksu”, “Futbolu”, “Basketbolu”, “Ekskavatoru”, “Ēzelīti”). Ar Annels atrakciju klāstu varat iepazīties atrakciju parka kasē;
  • ļauj izmantot katru atrakciju neierobežotu skaitu reižu.

! Ņemiet vērā, ka arī ar dienas biļeti jāņem vērā atrakcijas vecuma, auguma un svara ierobežojumi. Izvēlieties sev piemērotas atrakcijas!

! Arī ar dienas biļeti jāievēro atrakciju izmantošanas laika ierobežojumi un, izmantojot atrakciju atkārtoti, jāievēro rindas kārtība.

! Atrakcijas darbojas tikai piemērotos laika apstākļos. Iegādājoties dienas biļeti, izvērtējiet laika apstākļus. Nauda par dienas biļeti netiek atgriezta, ja tā ir jau izmantota un atrakcijas beidz darbu ātrāk laika apstākļu vai citu nepārvaramu iemeslu dēļ.

! Dienas biļete tiek izsniegta aproces formā. Aprocei obligāti jābūt apliktai ap roku personai, kas izmanto atrakcijas. Aproce, kas tiek turēta rokās vai aplikta ap roku vecākiem, nedos bērniem iespēju apmeklēt atrakcijas.

Pieejamās atlaides

Dienas biļetes iegādei šobrīd spēkā ir šādas atlaides:

  • 30% atlaide ar Annels drauga karti. Atlaide tiek piemērota kartes īpašniekam. Annels drauga karti ir iespējams iegādāties arī atrakciju parka kasē;
  • 30% atlaide ar Goda ģimenes (3+) apliecību. Atlaide tiek piešķirta tai/tām personai/-ām, kas minēta(s) uz apliecības;
  • 30% atlaide ar Bonava Krasta kvartāla iedzīvotāju vai darbinieka karti. Atlaide tiek piešķirta kartes īpašniekam + 2 personām.

Atlaides tiek piešķirtas no pilnās dienas biļetes cenas un nesummējas ar citām atlaidēm un akcijām.